Nowy numer 03/2020 Archiwum

Wokół związków niesakramentalnych

W pierwszą niedzielę Adwentu w kościele przy ul. Monte Cassino we Wrocławiu rozpoczną się rekolekcje „Rodziną Bożą jesteśmy”.

Spotkania poświęcone związkom niesakramentalnym odbędą się również w drugą oraz trzecią adwentową niedzielę.

W każdą z nich uczestnicy zaproszeni są na Mszę św. o 18.00 oraz na konferencję tuż po niej (ok. 19.00). Spotkania będą prowadzone przez duszpasterzy parafii Świętej Rodziny. – Zaproszenie kierujemy nie tylko do osób, które są w takich związkach, ale także do ich bliskich, przyjaciół i wszystkich zainteresowanych – mówi ks. Bartosz Mitkiewicz. – Będziemy chcieli ukazać naukę Kościoła dotyczącą związków niesakramentalnych, związane z nimi wyzwania duszpasterskie; ukazać, jakie są horyzonty, możliwości stojące przed osobami znajdującymi się w takiej sytuacji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama