Nowy numer 22/2020 Archiwum

Wielka wyspa wiedzy

W najbliższą sobotę odbędą się Dni Otwarte w przedszkolu "Zdrój" i w szkołach podstawowych "Zdrój" i "Iskry" prowadzony przez Stowarzyszenie na rzecz Edukacji i Rodziny. Będą miały zupełnie nową odsłonę.

Placówki organizują drzwi otwarte wraz z Wydziałem Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej. Uczestnicy - dzieci i rodzice - zostaną zabrane w podróż do kopalni wiedzy. Organizatorzy zapewniają, że nie braknie emocji związanych z duża dawkę zabawy i nauki.

W programie są zajęcia, podczas których dzieci dowiedzą się czy na Dolnym Śląsku istnieją kopalnie oraz jak dawniej one wyglądały, czy górnicy wydobywają tylko węgiel oraz jak skonstruować pociąg z domowych materiałów.

Początek zaplanowano na sobotę 30 listopada na 11.00 na ul. Pautscha 9 w siedzibie przedszkola i szkół.

Wielka wyspa wiedzy

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama