Nowy numer 23/2020 Archiwum

Adwentowe koncerty u paulinów, rekolekcje i niecodzienne spotkanie ze św. Mikołajem

W kościele przy ul. św. Antoniego, w parafii św. Mikołaja we Wrocławiu, na progu Adwentu czeka na chętnych wiele propozycji.

W pierwszą niedzielę Adwentu rozpoczynają się rekolekcje, które wygłosi kapucyn posługujący na co dzień w Krośnie – o. Jan Kania.

W niedzielę nauki rekolekcyjne głoszone będą na wszystkich Mszach św., a w dni powszednie, od poniedziałku do środy, na Mszach św. o 9.00 i 18.00.

W niedzielę 1 grudnia odbędzie się ponadto pierwszy z Koncertów Adwentowych, organizowanych przez parafię wspólnie z Akademią Muzyczną we Wrocławiu. Początek o 19.00, wstęp wolny. 

6 grudnia odpustowe uroczystości rozpoczną się o 17.30 Akatystem ku czci św. Mikołaja. O 18.00 odprawiona zostanie uroczysta Msza św.; planowana jest również wizyta „prawdziwego” św. Mikołaja. Warto dodać, że w kościelnej kaplicy znajduje się cykl ikon poświęconych życiu św. Mikołaja.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama