Nowy numer 22/2020 Archiwum

Przyjdź na koncert adwentowy

To będzie na pewno spektakularne wydarzenie muzyczne. Ponad 200 osób zaśpiewa i zagra w kościele pw. św. Karola Boromeusza. To efekt trwających warsztatów muzyczno-liturgicznych i rekolekcji organizowanych przez Wrocławskie Liturgiczne Studium Wokalne.

Od piątku w czasie warsztatów uczestnicy pod okiem profesjonalistów rozszerzają repertuar o nowe pieśni wielogłosowe i nowe aranżacje pieśni tradycyjnych, wzbogacają swoje doświadczenie i umiejętności z zakresu emisji głosu, a także biorą udział w rekolekcjach adwentowych.

Zwieńczeniem wydarzenia będą uroczysta Msza św. w kościele pw. św. Karola Boromeusza (ul. Krucza 58, Wrocław) oraz koncert finałowy z udziałem chóru i orkiestry utworzonej przez uczestników warsztatów. Organizatorzy zapraszają w niedzielę 1 grudnia na 13.00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama