Nowy numer 03/2020 Archiwum

Debata o migrantach. Przyjmować, chronić, promować, integrować?

Zapraszamy na debatę na ważny i aktualny temat migracji już 9 grudnia.

Fundacja Obserwatorium Społeczne wraz wrocławskim oddziałem Civitas Christiana we współpracy z Papieskim Stowarzyszeniem Pomoc Kościołowi w Potrzebie zapraszają na kolejną z cyklu Debat Społecznych.

9 grudnia o 17 w auli PWT na Ostrowie Tumskim rozpocznie się dyskusja poświęcona zagadnieniu migracji. W debacie "Migranci - przyjmować, chronić, promować, integrować?" wezmą udział: Olga Chrebor (pełnomocnik prezydenta Wrocławia ds. UAinWro), poseł Krzysztof Tuduj (Konfederacja), ks. prof. Waldemar Cisło (Pomoc Kościołowi w Potrzebie) oraz ks. Wojciech Sadłoń (Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego SAC im. ks. Witolda Zdaniewicza).

"Może to nie być łatwa rozmowa, ale bardzo ważna - w jednej sali dyskutować będą środowiska, które zazwyczaj się nie spotykają" - napisała na swoim profilu na Facebooku Olga Chrebor. 

Temat, jak mówią organizatorzy, został zaczerpnięty z orędzia Ojca Świętego Franciszka na Dzień Migranta. Debata odbędzie się w ramach projektu Wrocław-Dialog-Wspólnota, realizowanego przy wsparciu Gminy Wrocław.

Przy tej okazji polecamy pozycję książkową Imigranci u bram.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama