Nowy numer 44/2020 Archiwum

Dzielne Niewiasty zapraszają

Kolejne spotkanie Dzielnych Niewiast odbędzie się 14 grudnia w parafii redemptorystów przy ul. Wittiga 10 we Wrocławiu.

W części przedpołudniowej będzie można wybrać kolejną część warsztatu dietetycznego „Marnowanie żywności” lub część 3 warsztatu rozwoju osobistego: „I ty możesz zostać poliglotką – poznaj 5 języków miłości". W popołudniowej części „dla ducha” (od 14.00) – na którą nie są wymagane zapisy – odbędzie się m.in. Msza św., konferencja „Jezus uzdrawia Twoje serce”, Adoracja Najświętszego Sakramentu, dzielenie w grupach.

Pierwszy warsztat poprowadzi Magdalena Szyszka-Barycka – dietetyk kliniczny. Jak wyjaśnia, spotkanie pozwoli zastanowić się nad zapobieganiem marnowaniu żywności. „Wyjaśnimy, co oznaczają zapisy: >należy spożyć do< i >najlepiej spożyć przed<. To będzie spotkanie także o planowaniu, podawaniu jedzenia i w efekcie o oszczędzaniu” – wyjaśnia.

Drugi warsztat poprowadzi Ania Banaszak – pedagog, doradca rodzinny, żona i matka 5 dzieci, prowadząca z mężem konferencje, warsztaty i rekolekcje o relacjach rodzinnych i wychowaniu. Poruszone będą m.in. zagadnienia „Pomoc to troska w praktyce – jak przekonać o prawdziwości słów?”, „Dotyk – sposób na wyrażanie bliskości”.

Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są do 12 grudnia (czwartek). Więcej na stronie Dzielnych Niewiast.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama