Nowy numer 03/2020 Archiwum

Skorzystać możemy wszyscy

Program Europejskiego Spotkania Młodych jest otwarty dla każdego. Bracia z Taizé zapraszają również mieszkańców miasta do wspólnej modlitwy, wymiany myśli i… zabawy.

Brat Marek, pierwszy Polak we wspólnocie z Taizé, który organizował wszystkie dotychczasowe „polskie” spotkania europejskie, zwraca uwagę na jednoczący charakter wydarzenia. – ESM jest nie tylko dla przyjezdnych uczestników, ale także dla mieszkańców. Oczywiście priorytetem są dla nas osoby młode, ale wszystkie punkty programu są dostępne bez żadnego limitu wiekowego – podkreśla.

Dostępne jest 9% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama