Nowy numer 03/2020 Archiwum

Gdzie w tym roku przejdą Orszaki Trzech Króli?

Dajcie nam znać, jeśli w waszej miejscowości organizowany jest Orszak Trzech Króli. Chcemy go zapowiedzieć i pokazać na naszej stronie internetowej i w gazecie.

W zeszłym roku udało nam się zebrać relacje zdjęciowe aż z 28 orszaków organizowanych w naszej archidiecezji wrocławskiej. Z niektórych miejsc mieliśmy nawet po dwie albo trzy galerie. Nie zabrakło relacji tekstowych:

Zostało jeszcze trochę czasu, tym razem również chcemy pokazać, jak wielu z nas wychodzi na ulice, by podążać za trzema królami do stajenki i oddać pokłon Dziecięciu. Poza tym pragniemy także zapowiedzieć orszaki w wydaniu papierowym oraz internetowym, aby wszyscy czytelnicy "Gościa" mogli dołączyć w swojej okolicy do radosnych chrześcijańskich pochodów.

Jeśli macie informacje o tym, gdzie, kiedy i w jaki sposób orszak przejdzie w waszych miastach czy wioskach, zachęcamy, by do nas napisać na adres mailowy: wroclaw@gosc.pl i podać wszelkie potrzebne szczegóły, które mogą naprowadzić innych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama