Nowy numer 03/2020 Archiwum

Wigilijni wolontariusze potrzebni

To chyba ostatnia szansa, aby uczynić dobro przed świętami Bożego Narodzenia. 23 grudnia Caritas Archidiecezji Wrocławskiej przygotowuje wigilię dla osób samotnych i dotkniętych bezdomnością. Zapraszamy do pomocy przy jej organizacji i obsłudze.

Do wigilijnego stołu 23 grudnia o godzinie 18 zasiądą seniorzy oraz osoby w kryzysie bezdomności.  Caritas Archidiecezji Wrocławskiej jak co roku przygotowuje spotkanie wigilijne dla swoich podopiecznych. 

W tym roku zaproszono 250 osób do auli Papieskiego Wydziału Teologicznego. Aby wydarzenie otrzymało należytą oprawę organizatorzy potrzebują pomocy wolontariuszy. 

Zapraszają do akcji już od godziny 12 w poniedziałek 23 grudnia.  Praca będzie podzielona na kilka etapów:

  • Od 12:00 – 14:00 - przygotowanie spotkania mikołajkowego dla dzieci
  • Od 14:00 – 16:00 - przenoszenie i rozstawianie stołów oraz ozdabianie auli Papieskiego Wydziału Teologicznego
  • Od 17:30 – 21:00 -  obsługa podczas Wigilii - roznoszenie potraw
  • Od 20:30 – 22:00 - sprzątanie po wieczerzy wigilijnej

Aby pomóc, wystarczy tego dnia przyjść do wrocławskiej Caritas przy ul. Katedralnej 7. Podajemy również telefon do koordynatora wolontariatu 662 217 292.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama