Nowy numer 42/2020 Archiwum

Kompania Jonatana zaprasza dzieci i młodzież na rekolekcje

Odbędą się na Górze św. Anny od 15 do 21 lutego. Zapisało się już 121 osób. Ze względu na duże zainteresowanie zwiększono ilość miejsc - do prawie 200. Wakacje i ferie z Kompanią Jonatana przyciągają coraz większą liczbę młodych.

Zajęcia prowadzone będą w trzech grupach wiekowych: 7-10, 11-13 i dla osób powyżej 14. roku życia.

- Dla młodszych grup tematem głównym będzie historia króla Dawida i Jonatana, jego przyjaciela. To postać kluczowa dla Kompanii Jonatana, staramy się więc zapoznać młodzież z nim – tłumaczy Artur Skowron z Kompanii. – Dzieci mają dużo zajęć manualnych, plastycznych. Pewnie będą chodzić przebrani za rycerzy – oczywiście z czasów króla Dawida. Dla najstarszej grupy przewidziane są tematy związane z doświadczeniem charyzmatycznym. Przygotowujemy też warsztaty uwielbienia, taneczne, teatralne. Na naszych rekolekcjach zawsze jest dużo muzyki. Dzień zaczynamy od liturgii godzin, uczestniczymy w Mszy św., modlitwie uwielbienia, ale jest też dużo czasu na zabawę, gry.

Rekolekcje organizuje Kompania Jonatana i parafia NMP Bolesnej we Wrocławiu-Strachocinie. Zapisy i więcej informacji na stronie www.kompaniajonatana.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama