Nowy numer 03/2020 Archiwum

Pierwsza Msza św. w nowej kaplicy na Dworcu Głównym we Wrocławiu i adoracja w czasie ESM

Eucharystia zostanie odprawiona 28 grudnia o 9.00 w - nieukończonej jeszcze - kaplicy św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Po Mszy św. rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu. Będzie trwać podczas Europejskiego Spotkania Młodych. Zakończy się 1 stycznia Mszą św. o 15.00.

– To nasz wkład w Europejskie Spotkanie Młodych we Wrocławiu – podkreśla ks. Jan Kleszcz, duszpasterz kolejarzy archidiecezji wrocławskiej.

Choć kaplica jest jeszcze niegotowa, na czas ESM będzie tu trwać w ciągu dnia adoracja Najświętszego Sakramentu – w jednej z monstrancji wykonanych w pracowni Mariusza Drapikowskiego (nie jest to jeszcze monstrancja, która docelowo znajdzie się w kaplicy).

Owoce ESM zależą także od modlitwy. Warto choć przez chwilę zatrzymać się przed Panem, powierzając Mu tysiące młodych ludzi przybywających do Wrocławia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama