Nowy numer 03/2020 Archiwum

A może sylwester w ciszy?

Siostra M. Samuela Brodacka zaprasza wszystkich do wejścia w nowy rok w duchu kontemplacji ze słowem Bożym.

Sylwestrowa noc kojarzy się jednoznacznie z huczną i głośną zabawą do białego rana, z fajerwerkami, pięknymi strojami, balami i imprezami.

A może by tak raz przeżyć to nieco inaczej? Zupełnie inaczej! We Wrocławiu będziemy mieli taką okazję.

Siostra Samuela Brodacka OSF już po raz drugi zaprasza na sylwestra do klasztoru przy ul. Bujwida 47 w klimacie modlitwy i rozważanie słów z Pisma Świętego. 

- Organizujemy to specjalnie dla tych, co czują potrzebę, by wejść w nowy rok w duchu refleksji nad minionym czasem kontemplacji Słowa Bożego oraz ciszy. Będziemy również dziękować Bogu za wszystkie dary, którymi nas dotąd obdarzał i prosić o błogosławieństwo Aaronowe na przyszły rok - mówi s. Samuela.

Franciszkanka zachęca, by, kto ma taką możliwość, zabrał ze sobą Pismo Święte. Uczestnicy będą kontemplować nad czytaniami z Uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, która przypada 1 stycznia. Na wydarzenie nie trzeba się wcześniej zapisywać.

PLAN SYLWESTRA ZE SŁOWEM BOŻYM (ul. Bujwida 47)

  • 19.00 - rozpoczęcie
  • 19.30 - kolęda przy żłóbku Pana Jezusa
  • 20.00 - Słowo Boże + adoracja Najświętszego Sakramentu
  • 22.00 - Różaniec
  • 23.00 - możliwość 
  • 24.00 - Eucharystia, którą odprawi ks. Aleksander Radecki. Kapłan wygłosi także homilię.
  • 1.15 - podsumowanie
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama