Nowy numer 03/2020 Archiwum

Lwica i gołębica. Dzielne Niewiasty zapraszają

Kolejne spotkanie DN odbędzie się w sobotę 18 stycznia w parafii redemptorystów pw. NMP Matki Pocieszenia przy ul. Wittiga 10 we Wrocławiu.

W programie tym razem warsztat psychologiczny, prowadzony przez Ilonę Phan-Tarasiuk "Lwica i gołębica, czyli jak pogodzić męstwo z łagodnością w codziennym życiu", po południu - w ramach otwartej bez zapisów części "dla ducha" - m.in. Msza św., konferencja "Piękne w Duchu Świętym" i adoracja Jezusa Eucharystycznego.

Ilona Phan-Tarasiuk to psychoterapeutka (w trakcie certyfikacji), trener grup rozwojowych, autorka bloga i programu szkoleniowego dla żon, coach, mediator, od 11 lat szczęśliwa żona Jakuba, mama Marysi i Tymoteusza. Prowadzi gabinet psychoterapeutyczny dla kobiet i mężczyzn borykających się z trudnościami w relacjach małżeńskich, rodzinnych oraz z wszelkiego rodzaju zaburzeniami psychicznymi, swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

"Te warsztaty nie są o tym, jaka powinnaś być, ale o tym, jaka jesteś: stworzona do budowania ciepłych i bliskich relacji z ludźmi wokół ciebie" - wyjaśniają organizatorzy. "Jeśli w jakimkolwiek obszarze swojego życia odczuwasz bezsilność, frustrację czy złość, te warsztaty mogą stać się wspaniałą okazją do podróży w głąb siebie. Znajomość siebie jest bowiem fundamentem nie tylko wszelkich relacji, ale początkiem wielkiej przygody, jaką jest życie. Ostatecznym zaś celem naszego życia jest miłość: nie ta teoretyczna, ale przyjęta i realizowana w praktyce".

Zapisy przyjmowane są najpóźniej do 16 stycznia. Więcej TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama