Nowy numer 03/2020 Archiwum

Kolędy dla Syrii

W kościele parafialnym pw. św. Józefa w Żórawinie odbędzie się koncert kolędy wykonaniu Eleni. Wstęp jest wolny, ale podczas wydarzenia przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy.

Parafianie z Żórawiny, dzięki aktywności proboszcza ks. Cezarego Chwilczyńskiego są bardzo zaangażowani w pomoc prześladowany chrześcijanom z Syrii.

Kolejna inicjatywa ma łączyć przyjemne  z pożytecznym. W najbliższą sobotę 18 stycznia o 16.00 zaplanowano koncert kolęd w wykonaniu Eleni. Podczas wydarzenia, na który wstęp jest wolny, odbędzie się zbiórka środków, które zostaną przekazane potrzebującym. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Kolędy dla Syrii

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama