Nowy numer 3/2021 Archiwum

Gdzie jeszcze możemy pokolędować?

To już praktycznie ostatnia szansa na wspólne kolędowanie. Zapraszamy na kilka koncertów, podczas których możemy wyśpiewać radość z Bożego Narodzenia.

Wybraliśmy dla Was kilka propozycji, z których warto skorzystać, by jeszcze nie tylko poczuć klimat Bożego Narodzenia, ale również pomodlić się poprzez śpiew.

  • 5. Koncert kolęd i pastorałek członków i sympatyków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Wrocławskiej - 19 stycznia o godzinie 19 w kościele pw. Najświętszego Imienia Jezus (uniwersyteckim) we Wrocławiu.
  • Koncert kolęd w wykonaniu Eleni. Wstęp jest wolny. W trakcie wydarzenia odbędzie się zbiórka środków, które zostaną przekazane na pomoc prześladowanym chrześcijanom w Syrii - 18 stycznia o godzinie 16 w kościele pw. św. Józefa w Żórawinie
  • Betlejem w Żmigrodzie - koncert kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych, podczas, którego wystąpią: schola Jerzyki z Kunowic, Weronika Chrostowska, Piotr Tamborski i Tomasz Jakuszewicz - 19 stycznia  o godzinie 16 w kościele księży misjonarzy pw. św. Trójcy w Żmigrodzie.
  • Koncert kolęd chóru Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu "Voicechestra" pod batutą Marcina Winnickiego - 18 stycznia o godzinie 19:00, w kościele salezjanów pw. Najświętszego Serca Jezusowego (pl. Grunwaldzki 3) we Wrocławiu.
  • Koncert kolęd zespołu ludowego ze wsi Kocina w Ziemi Kaliskiej, zajmujący się zachowaniem i promowaniem kultury ludowej Wielkopolski Południowej. Zespół gra m. in. na zabytkowych instrumentach takich jak: skrzypce, bęben obręczowy i basy kaliskie. - 19 stycznia po Mszy świętej o godzinie 17 w kościele franciszkanów pw. św. Antoniego we Wrocławiu-Karłowicach.
  • Kolędy i pastorałki w wykonaniu Chóru Chłopięcego NFM oraz Chóru „Con Brio” Szkoły Muzycznej I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu - 26 stycznia o godzinie 10 w Narodowym Forum Muzyki (pl. Wolności 1) we Wrocławiu. Wstęp płatny. Bilety do nabycia TUTAJ.
  • Koncert kolęd Anny Wyszkoni - 18 stycznia, o godzinie 19 w kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Oławie.
  • Koncert starych i nowych kolęd Zbigniewa Preisnera i przyjaciół. Wystąpią: Zbigniew Preisner, Beata Rybotycka, Maciej Balcar, Edyta Krzemień, Joanna Pocica oraz Jan Karpiel-Bułecka z zespołem - 28 stycznia o godzinie 19 w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Wejście biletowane. Bilet do kupienia TUTAJ.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama