Nowy numer 07/2020 Archiwum

O miłości wzajemnej według Jezusa

Zapraszamy na kolejny Dzień Skupienia dla Kobiet do parafii pw. NMP Matki Miłosierdzia już 1 lutego.

Każda kobieta niech czuje się zaproszona. To okazja, by nie tylko pogłębić swoją wiarę, ale uzyskać potrzebną wiedzę z życia małżeńskiego i rodzinnego. Organizatorzy łączą część merytoryczną z modlitwą i formacją.

Najbliższy dzień skupienia rozpocznie się 1 lutego o godzinie 9 od Mszy świętej w kościele NMP Matki Miłosierdzia przy ul. Brucknera 20/22 we Wrocławiu.

Po Eucharystii o godzinie 10.10 konferencję pt. "Więź" wygłosi o. Marcin Włodarek SJ. Później nastąpi półgodzinna przerwa na kawę i herbatę, a po niej o 11.30 rozpocznie się o druga konferencja Małgorzaty Kramarz pod hasłem: "Wzajemne (po)rachunki w rodzinie".

Od 12.15 będzie możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu i spowiedzi. Na koniec - około 12.45 - wszystkie uczestniczki otrzymają błogosławieństwo.

Na wydarzenie obowiązują zapisy pod adresem mailowym skupieniekobiet@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama