Nowy numer 07/2020 Archiwum

Co dalej z Projektem Nadzieja?

Młodzi ludzie otwarli serca i zaczęli działać. Na początku dość nieśmiało i z ciekawości. Dziś chcą kontynuować to, co zaczęli, i zaprosić innych do podobnej aktywności.

Kilkanaście wizyt wywołało bardzo wiele emocji zarówno wśród tych, do których poszli, jak również u nich samych. Wolontariusze zapragnęli w dalszy ciągu odwiedzać tzw. miejsca nadziei. Na fali wspaniałych wspomnień i wobec ilości zaktywizowanych ludzi w wielu wrocławskich i podmiejskich parafiach chcą zaprosić do dołączenia do nich. Wbrew pozorom nie trzeba mieć w zasadzie nic poza dobrymi chęciami do oddania kilku chwil w miesiącu drugiemu człowiekowi.

Dostępne jest 4% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama