Nowy numer 07/2020 Archiwum

Centymetr wiary, nadziei i miłości

Tomkowi już w brzuchu mamy nie dawano wielkich szans. Według rokowań lekarskich powinien nie żyć… ale Bóg chciał inaczej.

O kłopotach w rozwoju syna Alicja i Michał Zyznarscy dowiedzieli się w 16. tygodniu ciąży. Lekarz poinformował ich o podejrzeniu wodogłowia. Dwie kolejne wizyty u specjalistów nie pozostawiły żadnych złudzeń. Tomek miał stanowczo za dużo wody w czaszce, a mózgu zdecydowanie za mało. Lekarze przedstawili rodzicom najbardziej prawdopodobną wersję wydarzeń: chłopiec umrze przed porodem, zaraz po nim albo maksymalnie dwa miesiące później. Dzisiaj prawie roczny chłopiec normalnie się rozwija, zalicza kolejne etapy rozwojowe tak jak jego rówieśnicy. Jest wspaniałym, uśmiechniętym urwisem.

Dostępne jest 12% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama