Nowy numer 39/2020 Archiwum

"Kto z kim" w piłkarskim Turnieju Wrocławskich Wspólnot Chrześcijańskich

Do udziału w 9. edycji Turnieju Halowej Piłki Nożnej Wrocławskich Wspólnot Chrześcijańskich zgłosiło się 20 zespołów. Publikujemy podział na grupy oraz harmonogram rozgrywek. Zachęcamy do kibicowania (również naszej, "Gościowej" drużynie).

Turniej odbędzie się 25 i 26 stycznia w hali sportowej LO nr IX przy ul. Piotra Skargi 31 (wejście od ul. Nowej). Faza grupowa odbywać się będzie w sobotę 25 stycznia od godz. 11 do 22, natomiast faza pucharowa - w niedzielę 26 stycznia od 12.00 do 18.00. Patronat nad wydarzeniem objął ks. Arkadiusz Krziżok, dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej.

W tym roku do turnieju zgłosiło się 20 drużyn:

1. Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne we Wrocławiu

2. Cenacolo - Wspólnota Rodziców i Rodzin Wrocław

3. Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej

4. Wspólnota Neokatechumenalna przy parafii św. Augustyna i przyjaciele

5. DA Redemptor + Skauci Europy

6. Gość Niedzielny i przyjaciele

7. Parafia NMP Bolesnej

8. Koło Wrocławskie Towarzystwa Pomocy Brata Alberta

9. Franciszkańskie Duszpasterstwo Akademickie "Antoni"

10. Wspólnota Młodych Małżeństw "Życie"

11. Duszpasterstwo Akademickie "Wawrzyny"

12. Wspólnota Przymierza Rodzin "Mamre"

13. Wspólnota Chrześcijańska "Wrocław Dla Jezusa"

14. Parafia pw. Św. Mikołaja we Wrocławiu

15. Wspólnota "Agalliasis"

16. Parafia pw. Opatrzności Bożej

17. Kościół Chrystusowy w RP Społeczność Chrześcijańska we Wrocławiu

18. Wspólnota "Hallelu Jah"

19. Młodzież "Hallelu Jah"

20. Wspólnota Płomień Pański i przyjaciele

 
Wyniki losowania i godziny rozgrywania meczów:
 

 

GRUPA "A"  g.11.00-14.00

1

Neo Sudecka

2

Harcerze

3

WPR MAMRE

4

MWSD Wrocław

5

Gość Niedzielny i przyjaciele

 
 

 

GRUPA "B" g.14.00-17.00

1

MMS Paulini Wrocław

2

DA Redemptor + Skauci Europy

3

Hallelu Jah

4

Sępolno

5

Opatrzność Boża

 

 

GRUPA "C"  g.17.00-20.00

1

Wawrzyny

2

WDJ

3

MHH

4

Płomień Pański i przyjaciele

5

Agalliasis

 

 

GRUPA "D"  g.20.00-23.00

1

Brat Albert

2

Cenacolo

3

Wspólnota Młodych Małżeństw "Życie"

4

Parafia NMP

5

Antoni

 

W grupach pierwsze mecze rozgrywają drużyny z miejsc 1 i 5 a następnie 2 i 4. Do niedzielnych ćwierćfinałów awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Pary ćwierćfinałowe: 1A - 2C, 2A - 1C, 1B - 2D, 2B - 1D

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama