Nowy numer 07/2020 Archiwum

Modlitwa tańcem i gestem w Domu Edyty Stein we Wrocławiu

Trwają zapisy na warsztaty modlitwy uwielbienia tańcem i gestem "Effatha, to znaczy: Otwórz się!" (Mk 7,31-37). Spotkanie będzie trwać od 21 do 23 lutego i będzie połączone z katechezami rekolekcyjnymi.

To już kolejna edycja podobnych warsztatów, odbywających się w Domu Edyty Stein przy ul. Nowowiejskiej 38 we Wrocławiu.

„Tym razem tematem wiodącym będzie Effatha, to znaczy: Otwórz się! W trakcie warsztatów będziemy starali się otworzyć nasze serca na przyjęcie Słowa, na spotkanie ze Stwórcą oraz relację z drugim człowiekiem” - tłumaczą organizatorzy.

Warsztaty rozpoczną się w piątek o 18.00 powitalną kolacją, a zakończą w niedzielę ok. 12.30.

W programie Msza św., omówienie symboliki gestów i kroków w modlitwie uwielbienia, katechezy wygłoszone przez cenionego rekolekcjonistę i ewangelizatora  diecezji toruńskiej ks. Sławomira Skonieczkę, nauka tańców uwielbieniowych, wieczór wspólnej modlitwy uwielbienia Boga tańcem. Koszt (w tym m.in. powitalnej kolacji, napojów, przekąsek w trakcie warsztatów) 85 zł.

Zapisy i informacje: taniecuwielbienia@gmail.com, tell. 607140117 lub 667794073, facebook: https://www.facebook.com/uwielbienietancem.

Niezależnie od warsztatów modlitwa tańcem odbywa się w Domu Edyty Stein w każdy trzeci poniedziałek miesiąca o 20.00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama