Nowy numer 07/2020 Archiwum

Trzeci Męski Różaniec w Oleśnicy już 1 lutego

Rozpocznie go Msza św. o 8.00 w bazylice pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy.

Przed Eucharystią będzie możliwość spowiedzi, po Mszy św. indywidualna Adoracja

Najświętszego Sakramentu. Uczestnicy spotkania wyruszą następnie w stronę kościoła pw. Trójcy Świętej – w drodze będą odmawiać Różaniec. Pomodlą się Litanią do św. Józefa, Koronką do Miłosierdzia Bożego.

Po spotkaniu w drugiej świątyni – odmówieniu modlitwy „Anioł Pański” i modlitwy do św. Michała Archanioła – planowana jest między innymi Agapa.

„Zaproś kolegów, znajomych, brata, syna, tatę, teścia, wnuka” – zachęcają organizatorzy, m.in. z Akcji Katolickiej przy parafii NMP Matki Miłosierdzia w Oleśnicy.

Pierwszy Męski Różaniec odbył się w Oleśnicy 7 grudnia 2019, kolejny – 4 stycznia. Jest odpowiedzią na wezwanie Maryi w Fatimie.

Trzeci Męski Różaniec w Oleśnicy już 1 lutego  

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama