Nowy numer 2/2021 Archiwum

Zajrzyj i poznaj potencjał

W ramach Dnia Otwartego Przedszkola i Szkół Podstawowych Stowarzyszenia "Nurt" czekają rodziców i dzieci ciekawe warsztaty oraz zajęcia edukacyjne.

Tematem przewodnim spotkania w przedszkolu i szkole podstawowej będzie: "Ziemia we Wszechświecie".

W programie zaplanowano 20 minutowe bloki edukacyjne dla dzieci. Całość rozpocznie się 1 lutego o godzinie 11 przy ul. Fryderyka Pautscha 9 we Wrocławiu.

Oprócz tego placówka przygotowała także dwa wykłady dla rodziców pt. "Muzyka i ruch w rozwoju dziecka" o godzinie 11.30. Prelegentkami będą Jolanta Gnitecka - ekspert w dziedzinie psychomotorycznego rozwoju dziecka oraz Natalia Biedka - pedagog i muzyk z pasją pracujący z dziećmi. Skupią się one na psychomotoryce i muzyce w życiu przedszkolaka. W jaki sposób, dlaczego i co to daje dzieciom.

Kolejną atrakcją będą z pewnością warsztaty o pisaniu ikon o godzinie 13, które poprowadzi Diana Łuc. Opowie o tym, czym jest ikona i dlaczego, choć tworzy się ją pędzlem, nie jest malowana.

Stowarzyszenie na rzecz Edukacji i Rodziny "Nurt" prowadzi trzy placówki edukacyjne we Wrocławiu: przedszkole "Zdrój" oraz szkoły podstawowe dla dziewcząt "Zdrój" i dla chłopców "Iskry". 

Ich cechą charakterystyczną jest formacja w cnotach rozwijająca szacunek dla człowieka, chęć służenia Bogu i ludziom, kształtująca optymistyczne podejście do wyzwań życia codziennego.

Więcej informacji na ich temat znajdziecie TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama