Nowy numer 22/2020 Archiwum

U Dzielnych Niewiast o przebaczeniu

Warsztat rozwoju osobistego "Przebaczenie - powrotem do radości", prowadzony przez Annę Banaszak, rozpocznie lutowe spotkanie Dzielnych Niewiast.

Odbędzie się ono w sobotę 15 lutego (zgłoszenia do 13 lutego). Prowadząca warsztat jest pedagogiem, doradcą rodzinnym, żoną i matką pięciorga dzieci.

Od wielu lat pracuje w poradni z młodzieżą i rodzinami. Razem z mężem prowadzi konferencje, warsztaty i rekolekcje o relacjach rodzinnych i wychowaniu.

Uczestniczki spotkania zaprosi do zmierzenia się z trudnymi doświadczeniami w życiu, zranieniami, problemami w relacjach, bólem, gniewem, zmartwieniami, które rzutują na wiele sfer ludzkiego życia. Jak oczyścić ranę, jak dobrać odpowiedni opatrunek żeby ją wyleczyć? A. Banaszak zaprasza do pochylenia się nad mechanizmem przebaczenia, które przywraca wewnętrzną równowagę i radość w relacjach.

Popołudniu rozpocznie się – nie wymagająca zapisów - część „dla ducha”. W programie Msza św., konferencja pt. „Jezus objawia twoją wartość”, adoracja Jezusa Eucharystycznego, dzielenie się w grupach.

Dzielne Niewiasty spotykają się w parafii redemptorystów przy ul. Wittiga 10 we Wrocławiu. Informacje i zgłoszenia TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • spe
    07.02.2020 09:05
    Gdy zły duch zachęca kogoś do skrzydzenia drugiego, to w jego zamiarze jest również wzbudzenie w skrzywdzonym grzechu nienawiści do krzywdzącego. To tej nienawiści musimy się najbardziej obawiać i z nią się zmierzyć, gdy ktoś nas krzywdzi...
    doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama