Nowy numer 3/2021 Archiwum

U Dzielnych Niewiast o przebaczeniu

Warsztat rozwoju osobistego "Przebaczenie - powrotem do radości", prowadzony przez Annę Banaszak, rozpocznie lutowe spotkanie Dzielnych Niewiast.

Odbędzie się ono w sobotę 15 lutego (zgłoszenia do 13 lutego). Prowadząca warsztat jest pedagogiem, doradcą rodzinnym, żoną i matką pięciorga dzieci.

Od wielu lat pracuje w poradni z młodzieżą i rodzinami. Razem z mężem prowadzi konferencje, warsztaty i rekolekcje o relacjach rodzinnych i wychowaniu.

Uczestniczki spotkania zaprosi do zmierzenia się z trudnymi doświadczeniami w życiu, zranieniami, problemami w relacjach, bólem, gniewem, zmartwieniami, które rzutują na wiele sfer ludzkiego życia. Jak oczyścić ranę, jak dobrać odpowiedni opatrunek żeby ją wyleczyć? A. Banaszak zaprasza do pochylenia się nad mechanizmem przebaczenia, które przywraca wewnętrzną równowagę i radość w relacjach.

Popołudniu rozpocznie się – nie wymagająca zapisów - część „dla ducha”. W programie Msza św., konferencja pt. „Jezus objawia twoją wartość”, adoracja Jezusa Eucharystycznego, dzielenie się w grupach.

Dzielne Niewiasty spotykają się w parafii redemptorystów przy ul. Wittiga 10 we Wrocławiu. Informacje i zgłoszenia TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama