Nowy numer 3/2021 Archiwum

Na wzmocnienie dla małżonków

Od 7 do 14 lutego obchodzimy Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa. We Wrocławiu przygotowano serię warsztatów, konsultacji oraz pokaz filmu.

Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia wraz z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego i organizacjami pozarządowymi realizującymi zadania z zakresu wspierania rodziny już po raz trzeci zapraszają na wrocławskie obchody Tygodnia Małżeństwa.

To społeczna kampania przeprowadzana równolegle w 22 krajach, która promuje małżeństwo jako wartość społeczną i pokazuje potrzebę stałego rozwijania więzi małżeńskiej.

Jej celem jest również promowanie programów i inicjatyw wspierających rozwój relacji małżeńskich i tworzenie okazji do pogłębienia więzi małżeńskiej poprzez udział w konferencjach, seminariach, debatach i warsztatach oraz wspólne, twórcze spędzenie czasu (uczestnictwo w wydarzeniach artystycznych, sportowych, psychoedukacyjnych).

W ramach wrocławskich obchodów organizatorzy proponują udział w warsztatach. Ciekawie zapowiadają się choćby te organizowane przez Dolnośląskie Centrum Psychoterapii:

  •  "Kiedy pojawia się dziecko - jak dbać o relację partnerską będąc rodzicami?". Spotkanie rozpocznie się 7 lutego o godzinie 19 przy ul. Dyrekcyjnej 37/47. Obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem: 71 332 36 70 lub mailowo pod adresem szkolenia@dcp.wroclaw.pl.
  • "Potencjał związku - jak polubić różnice w związku?". Spotkanie rozpocznie się 7 lutego o godzinie 17 przy ul. Dyrekcyjnej 37/47. Obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem: 71 332 36 70 lub mailowo pod adresem szkolenia@dcp.wroclaw.pl.

Będzie także możliwość skorzystania z konsultacji dla par z psychologiem-terapeutą, psychologiem-seksuologiem, doradcą rodzinnym - mediatorem.

Kolejną propozycją jest projekcja filmu „Historia małżeńska” w Dolnośląskim Centrum Filmowym 13 lutego o godzinie 19. Wstęp jest bezpłatny za okazaniem wejściówki, którą można odebrać od 4 lutego w kasie kinie. 

Cały plan wydarzeń w ciągu Tygodnia Małżeństwa we Wrocławiu umieszczamy w zdjęciu poniżej.

Na wzmocnienie dla małżonków

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama