Nowy numer 22/2020 Archiwum

Jubileuszowy festiwal u św. Maurycego

Można już zgłaszać się na X Międzyszkolny Jubileuszowy Festiwal Piosenki Religijnej "Chwalmy Pana w rytmie... Alleluja".

Festiwal odbędzie się 17 kwietnia w godzinach od 10.30 do 14.00 w parafii św. Maurycego przy ulicy Traugutta 34 we Wrocławiu.

Na spotkaniu – mającym już swoją długoletnią tradycję – dzieci z różnych placówek uwielbiają Boga śpiewem, wspaniale się bawią i poznają rówieśników z innych szkół.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas I–III Szkoły Podstawowej. Jedną placówkę może reprezentować grupa do 8 osób. Dzieci przygotowują jeden utwór religijny lub o tematyce misyjnej – którego czas wykonania nie przekroczy 5 minut.

Organizatorzy dla wszystkich uczestników przygotowali niespodzianki; zapraszają również każdego na słodki poczęstunek.

Zgłoszenia przyjmowane są na kartach zgłoszeń od opiekunów grup do 20 marca – pocztą, poprzez e-mail lub osobiście w sekretariacie szkoły. Dane kontaktowe: Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85 im. prof. Mariana Suskiego, ul. Traugutta 37, 50-416 Wrocław, tel. 717 986 871. Koordynatorem wydarzenia jest Magdalena Skuza – tel.  883 628 106 e-mail: magda.skuza@wp.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama