Nowy numer 22/2020 Archiwum

Akademia św. Wawrzyńca zaprasza

W parafii pw. św. Wawrzyńca we Wrocławiu, przy ul. Bujwida 51, w sobotę 8 lutego o 15.00 odbędzie się kolejna katecheza formacyjna dla dorosłych z cyklu Akademia św. Wawrzyńca.

Spotkania w ramach tego cyklu mają pomóc uczestnikom zrozumieć podstawowe prawdy wiary, umocnić ich wiarę, ale także przygotować do dyskusji o niej.

Katechezy w tym roku dotykają zagadnień związanych z Eucharystią. Temat najbliższej brzmi: „Eucharystia jako pamiątka uobecniająca zbawczą ofiarę Chrystusa”. Katechezę poprowadzi ks. dr Jacek Froniewski, kanclerz wrocławskiej kurii.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama