Nowy numer 07/2020 Archiwum

U św. Alberta Wielkiego we Wrocławiu - dzień skupienia i koncert

We franciszkańskiej parafii we Wrocławiu-Sołtysowicach w najbliższym czasie można zgłębić tajemnice nabożeństwa do Krwi Chrystusa, a na początku Wielkiego Postu wziąć udział w niezwykłym pasyjnym koncercie.

W sobotę 15 lutego od 11.00 w kościele pw. św. Alberta Wielkiego przy ul. Redyckiej 10 odbędzie się dzień skupienia dla Stowarzyszenia Krwi Chrystusa.

– Rozpoczniemy go konferencją, którą wygłosi siostra adoratorka Krwi Chrystusa. Następnie odbędzie się adoracja, Msza św. o 12.00 i agapa. Spotkanie zakończymy o 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy serdecznie czcicieli Krwi Chrystusa i wszystkich zainteresowanych – mówi o. Faustyn Zatoka OFM.

Proboszcz parafii pw. św. Alberta Wielkiego zaprasza już teraz także na koncert pieśni wielkopostnych, który odbędzie się w parafialnym kościele w sobotę 29 lutego o 19.00. Do uwielbienia Chrystusa cierpiącego pieśniami wielkopostnymi zaproszą zebranych Antonina Krzysztoń i Marcin Majerczyk.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama