Nowy numer 22/2023 Archiwum

O sztuce życia bez narzekania

Poradnia rodzinna "Syntonia", działająca przy wrocławskim klasztorze dominikanów, zaprasza na spotkanie z kapucynem o. Piotrem Kwiatkiem. Zakonnik podpowie, jak walczyć z epidemią naszych czasów, czyli narzekaniem.

Wydarzenie rozpocznie się w piątek 21 lutego o godzinie 18 w Starym Refektarzu dominikańskiego klasztoru (wejście od ul. Janickiego). Piotr Kwiatek to doktor psychologii, zakonnik, kapłan. Ukończył trzyletni program terapii Gestalt w Filadelfii (USA). Ponadto odbył szkolenie w Instytucie Alberta Ellisa z Racjonalno-Emotywnej Terapii Behawioralnej (REBT) w Nowym Jorku. Jest autorem kilku książek, w tym "Sztuka życia bez narzekania". 

W tej publikacji kapucyn ostrzega przed narzekaniem, które nazywa epidemią naszych czasów. Osłabia ono nie tylko jakość naszych relacji rodzinnych i zawodowych, ale ewidentnie szkodzi naszemu zdrowiu fizycznemu, psychicznemu i duchowemu.

I stąd autor nie tylko stawia ważne pytanie - czy można skutecznie bronić się przed tą współczesną chorobą? - ale dostarcza czytelnikom efektywnych narzędzi służących do wyrwania się z kręgu frustracji i poczucia niemocy.

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast