Nowy numer 14/2020 Archiwum

O sztuce życia bez narzekania

Poradnia rodzinna "Syntonia", działająca przy wrocławskim klasztorze dominikanów, zaprasza na spotkanie z kapucynem o. Piotrem Kwiatkiem. Zakonnik podpowie, jak walczyć z epidemią naszych czasów, czyli narzekaniem.

Wydarzenie rozpocznie się w piątek 21 lutego o godzinie 18 w Starym Refektarzu dominikańskiego klasztoru (wejście od ul. Janickiego). Piotr Kwiatek to doktor psychologii, zakonnik, kapłan. Ukończył trzyletni program terapii Gestalt w Filadelfii (USA). Ponadto odbył szkolenie w Instytucie Alberta Ellisa z Racjonalno-Emotywnej Terapii Behawioralnej (REBT) w Nowym Jorku. Jest autorem kilku książek, w tym "Sztuka życia bez narzekania". 

W tej publikacji kapucyn ostrzega przed narzekaniem, które nazywa epidemią naszych czasów. Osłabia ono nie tylko jakość naszych relacji rodzinnych i zawodowych, ale ewidentnie szkodzi naszemu zdrowiu fizycznemu, psychicznemu i duchowemu.

I stąd autor nie tylko stawia ważne pytanie - czy można skutecznie bronić się przed tą współczesną chorobą? - ale dostarcza czytelnikom efektywnych narzędzi służących do wyrwania się z kręgu frustracji i poczucia niemocy.

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama