Nowy numer 22/2020 Archiwum

Biskup Andrzej Siemieniewski o chrzcie w Duchu Świętym

Civitas Christiana zaprasza na spotkanie z bp. Andrzejem Siemieniewskim. Biskup przedstawi temat "Chrzest w Duchu Świętym. Biblia i święci Kościoła".

Prelekcja odbędzie się 24 lutego o 17.00 przy ul. Kuźniczej 11-13. Co rozumieć przez „Chrzest w Duchu Świętym”? Co o tym mówią Biblia, święci Kościoła?

Biskup Andrzej Siemieniewski - profesor nauk teologicznych, doktor habilitowany teologii duchowości Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu, doktor teologii duchowości Papieskiego Uniwersytetu św. Tomasza z Akwinu w Rzymie, od lat towarzyszy środowiskom związanym ruchem odnowy charyzmatycznej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama