Nowy numer 23/2020 Archiwum

Otwieramy drugą salę na przedpremierę filmu "Najświętsze Serce"!

Przedpremierowy pokaz specjalny w czwartek 27 lutego cieszy się taką popularnością, że otwieramy drugą salę. Zapraszajcie bliskich i znajomych.

W ramach cyklu "Do kina z Gościem" zapraszamy na pokaz specjalny "Najświętszego Serca" w czwartek 27 lutego o godz. 19 do Multikina Pasaż Grunwaldzki. Seans rozpocznie się krótkim, kilkunastominutowym spotkaniem z gościem specjalnym.

Ponieważ bilety na pierwszą salę rozchodzą się w szybkim tempie (sprzedano już ponad 300 wejściówek), wraz z Multikinem postanowiliśmy otworzyć drugą salę, w której odbędzie się równolegle drugi pokaz. Rozpocznie się on 15 minut później niż pierwszy, czyli o godz. 19.15. I tam także zawita na początku gość specjalny.

Bilety na oba seanse kosztują 11 zł, bez względu na wiek widza. Dostępne są jedynie w kasach kina po podaniu hasła "Gość Niedzielny".

O czym opowiada film? Zobacz zwiastun:

Najświętsze Serce - oficjalny zwiastun.
Rafael Film
Najświętsze Serce - oficjalny zwiastun.
Rafael Film
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama