Nowy numer 22/2020 Archiwum

Zbliża się Przegląd Pieśni Pokutnej i Pasyjnej

Do 10 marca można się zgłaszać do udziału w 9. Przeglądzie Pieśni Pokutnej i Pasyjnej, który odbędzie się 21 marca w Skarbimierzu. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Gościa Niedzielnego.

Przegląd organizują Gminna Biblioteka Publiczna w Skarbimierzu wraz z Parafią pw. św. Stanisława, Biskupa i Męczennika w Skarbimierzu-Osiedle.

Do udziału w wydarzeniu zaproszone są chóry, schole, zespoły oraz soliści w różnych kategoriach wiekowych. Wykonywane pieśni mają przybliżać charakter Wielkiego Postu oraz muzyczne tradycje kościelne.

Jak zaznaczają organizatorzy, przegląd służy integracji środowiska lokalnego jak i środowisk związanych z muzyką, a także w szczególny sposób ma zbliżać uczestników i publiczność przezywania Triduum Paschalnego. Wartością dodatkową jest wymiana doświadczeń między wykonawcami oraz nawiązywanie współpracy między nimi.

Zbliża się Przegląd Pieśni Pokutnej i Pasyjnej

Tegoroczna edycja Przeglądu Pieśni Pasyjnej i Pokutnej odbędzie się 21 marca. Przesłuchania konkursowe planowane są od 10.00 w Gminnym Zespole Szkół w Skarbimierzu-Osiedle (otwarte dla publiczności) a koncert laureatów i wręczenie nagród będzie odbędzie się po Mszy św. 17.00 w kościele parafialnym pw. Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika w Skarbimierzu.

Zgłoszeń można dokonywać do 10 marca za pomocą formularza na stronie www.gbpskarbimierz.naszabiblioteka.com. Tam również znajduje się regulamin przeglądu.

Zbliża się Przegląd Pieśni Pokutnej i Pasyjnej

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama