Nowy numer 21/2020 Archiwum

Jego słuchajcie

Pod powyższym hasłem zaczerpniętym z Ewangelii wg. św. Mateusza odbędą się od 6 do 8 marca w Sulistrowiczkach rekolekcje w duchu lectio divina.

Weekendowe ćwiczenia duchowe odbędą się w Domu Formacji Stałej w Sulistrowiczkach, w sprzyjającym modlitwie i duchowemu odpoczynkowi otoczeniu wzgórz i lasów. - To trzydniowe spotkanie z Ewangelią, rozważaną w ciszy, przed Najświętszym Sakramentem, z odpowiednim wprowadzeniem w jej treść - mówi ks. Maciej Małyga, jeden z prowadzących, dyrektor ośrodka.

Podkreśla, że wydarzenie jest dla każdego, kto pragnie głębiej wejść w przeżywanie Wielkiego Postu. - Rekolekcje skupiać się będą na fragmencie Ewangelii na II niedzielę Wielkiego Postu (Przemienienie Pańskie, Mt 17,1-9) - dodaje.

Oprócz ks. Małygi rekolekcje poprowadzi ks. Adam Łuźniak. Informacje i zapisy na stronie: www.formacja.archidiecezja.wroc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama