Nowy numer 23/2020 Archiwum

Kobieta - królewski projekt. Zobacz się na nowo

Pod tym tytułem odbędą się od 13 do 15 marca weekendowe rekolekcje dla pań. Poprowadzi je Sylwia Wilk.

Wydarzenie będzie miało miejsce w kościele parafialnym pw. św. Marcina w Marcinkowicach oraz w świetlicy w sąsiedniej miejscowości Sobocisko.

Jak zaznaczają organizatorzy, ma ono pomóc kobietom odkryć swoje podobieństwo w Bogu, tożsamość i godność córki Boga, ale również pragnienie pogłębienia relacji z Bogiem, bogactwo Słowa Bożego, Boży plan na swoje życie oraz powołanie do misji i służby ludziom i Kościołowi.

Prelegentką podczas rekolekcji będzie Sylwia Wilk, która już od kilku lat prowadzi spotkania dedykowane kobietom. Prywatnie jest żoną Witka Wilka, znanego ewangelizatora i mamą.

Informacje o spotkaniu, a także zapisy u Małgorzaty Kruk (malgo.kruk@wp.pl lub 516346106).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama