Nowy numer 23/2020 Archiwum

Muzyka dla Bożej chwały

Pod koniec marca w Kiełczowie odbędą się warsztaty muzyczne uwielbienia, które poprowadzi Leopold Twardowski. Zapisy już otwarte, a liczba miejsc ograniczona.

Organizatorem wydarzenia jest chór "Jutrzenka" z parafii pw. NMP Różańcowej w Kiełczowie wraz z prowadzącym go organistą Piotrem Lachem.

Warsztaty i rekolekcje odbędą się od 27 do 29 marca. Zakończy je modlitwa uwielbienia w niedzielne popołudnie.

Zajęcia warsztatowe odbywać się będą w budynku szkoły podstawowej w Kiełczowie. - Zapraszamy wszystkich którzy chcieliby przeżyć Wieki Post w sposób szczególny, a do tego sprawić, że inni wierni będą mogli doświadczyć piękna i niezwykłości tego czasu. Warunkiem uczestnictwa są chęci, by nauczyć się czegoś więcej i gotowość do współpracy w większym zespole wokalnym. W aspekcie duchowym będzie to czas nauki modlitwy uwielbienia. To wspaniała okazja by pogłębić swoją relacje z Bogiem - przekonuje. P. Lach.

Koszt udziału w warsztatach to 70 zł. Jest możliwość zamówienia obiadów na sobotę i niedzielę w cenie 30 zł. Zapisy i więcej informacji po nr. te. 501845422 lub drogą elektroniczną: lachpiotr103@wp.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama