Nowy numer 23/2020 Archiwum

Ksiądz z nauczycielką nagrali piosenkę dla małego Frania. Posłuchajcie!

Ks. Marcin Bącela wpadł na skuteczny pomysł, jak dotrzeć do ludzi ze zbiórką pieniędzy dla chorego Frania. Piosenka, którą nagrał z Pauliną Janas, ma już prawie 120 tysięcy wyświetleń.

Zaczęło się od charytatywnego koncertu kolęd, na którymi nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej oraz wikariusz z parafii pw. św. Franciszka z Asyżu i św. Piotra z Alkantary w Namysłowie wykonali w duecie kilka utworów.

- Później zapragnąłem jeszcze bardziej rozpromować zbiórkę pieniędzy dla chorego Frania i chciałem to zrobić w sposób niekonwencjonalny, który zainteresuje media i ludzi. Trzeba było użyć chwytu marketingowego, więc wymyśliłem tekst do przeboju disco-polo "Ona by tak chciała". Zaproponowałem Paulinie, żebyśmy nagrali przeróbkę i wrzucili ją do sieci - opowiada ks. Marcin Bącela.

Nagranie szybko zyskało popularność i przychylność odbiorców, wywołując u wielu wzruszenie. Dzisiaj w serwisie YouTube ma prawie 120 tysięcy wyświetleń.

Ona by tak chciała ksiądz śpiewa ! Ksiądz i nauczycielka zaśpiewali hit!
Paulina Janas

- W sumie to szybko nam poszło w studiu. Wykonaliśmy piosenkę trzy razy i było gotowe. Do tego teledysk zmontował nam Michał Baczyński, żeby przekaz był ciekawszy i bardziej zachęcający. By sfinansować Frankowi terapię genową, potrzebujemy jeszcze ponad 3 milionów złotych. To dużo, ale inaczej patrzymy na tę kwotę, gdy widzimy, że udało się zebrać ponad 6,5 miliona. Nie możemy się poddawać - stwierdza namysłowski wikary.

Duet postanowił pójść za ciosem i niedawno nagrał także drugą przeróbkę. Tym razem tekst napisała Paulina Janas. - Nie da się ukryć, że ludzie są już zmęczeni plakatami i zwykłymi zachętami o pomoc dla chorych dzieci. Lekceważą i przechodzą obojętnie obok takich treści. Dlatego trzeba zrobić coś niekonwencjonalnego, żeby zwrócić ich uwagę. W przeróbce przemycamy pomoc dla Frania. Nie spodziewaliśmy się tak dużego odzewu, oby był jeszcze większy - stwierdza ks. Marcin. 

Shallow - PO POLSKU ! ksiądz i nauczycielka zaśpiewali ( A Star is Born ) Polish Version |Lady Gaga
Paulina Janas
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama