Nowy numer 23/2020 Archiwum

Wielkopostny dzień skupienia dla kobiet w parafii św. Alberta Wielkiego we Wrocławiu

Odbędzie się w sobotę 14 marca. Rozpocznie go Msza św. o 11.00. W programie wykłady dr Marii Miduch i mgr Elżbiety Łozińskiej.

Spotkanie „Być Kobietą…” organizowane jest we franciszkańskiej parafii św. Alberta Wielkiego przy ul. Redyckiej 10 we Wrocławiu.

Po Mszy św. o 11.00 wykład „Kobieta w oczach Stwórcy” wygłosi Maria Miduch, doktor judaistyki i hermeneutyki biblijnej, magister teologii i studiów bliskowschodnich, wykładowca m.in. języka hebrajskiego, członek Stowarzyszenia Biblistów Polskich. Jest autorką książek na temat Osób Trójcy Świętej, modlitwy, a także kobiet w Biblii („Kobiety, które kochał Bóg”).

Po przerwie odbędzie się wykład mgr Elżbiety Łozińskiej „Dotyk Słowa”. Prelegentka od lat pracuje na styku duchowości i psychologii, służy rodzinom m.in. jako mediator.

Wielkopostny dzień skupienia dla kobiet w parafii św. Alberta Wielkiego we Wrocławiu   Materiały organizatorów
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama