Nowy numer 21/2020 Archiwum

Apostoł Chrystusa

Pod tytułowym hasłem odbędzie się 14 marca w parafii pw. św. Jadwigi na wrocławskim Kozanowie Jerycho Młodych - wieczór uwielbienia i radości spotkania. Zapraszają siostry józefitki.

Apostołem Chrystusa jest każdy z nas. Mocą mieszkającego w nas Ducha Świętego pełnimy misję głoszenia prawdy o miłości i miłosierdziu Boga - mówi s. Brygida Zioło, z referatu powołań sióstr józefitek, zapraszając młodzież do udziału w wydarzeniu.

O tym, w jaki sposób wypełniał ją Założyciel Zgromadzenia Sióstr Świętego Józefa, św. ks. Zygmunt Gorazdowski opowiadać będzie s. Emmanuela Snopek. Swoje świadectwo życia z Panem i współdziałania z Nim dadzą również świeccy.

Apostoł Chrystusa   W programie jest oczywiście Eucharystia. archiwum sióstr józefitek

- Pozwólmy, by tego wieczoru Duch Święty na nowo napełnił nas i rozpalił zapał w radosnym dawaniu świadectwa  o Jezusie wszędzie tam, gdzie przeżywamy naszą codzienność - dodaje.

Spotkanie potrwa od 18.00 do 24.00.

Szczegółowy program znaleźć można na Facebooku, na fanpejdżu: "Józefickie Duszpasterstwo Młodych".

Osoby spoza Wrocławia mogą skorzystać z noclegu u sióstr. Zgłoszenia pod numerem telefonu: 513648219.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama