Nowy numer 23/2020 Archiwum

#zostańwdomu! Zapraszamy na nasze niedzielne transmisje

Już kilka dni temu zapraszaliśmy na naszą transmisję Mszy św. z sanktuarium św. Jadwigi Sląskiej w Trzebnicy (12.30). W niedzielne popołudnie będzie też można się pomodlić za pośrednictwem transmisji on-line na nabożeństwie Gorzkich Żali (17.00).

Niedzielna Msza św. rozpocznie się o 12.30 i będzie sprawowana przy nowo odnalezionych relikwiach św. Jadwigi Śląskiej. Przewidziana jest również specjalna modlitwa błagalna o oddalenie zarazy, która dotyka cały świat.

Drugą niedzielną propozycją będzie nabożeństwo Gorzkich Żali połączone z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. (UWAGA! Zmiana!) Transmisję przeprowadzimy z kościoła parafialnego pw. NMP Bolesnej na wrocławskiej Różance. Początek o 17.00.

Jednocześnie zachęcamy do odpowiedzialności i poważnego potraktowania próśb polskich biskupów oraz władz centralnych i lokalnych do pozostania w domach przez co najmniej kilkanaście dni.

Poza propozycjami "Gościa Niedzielnego" mogą państwo skorzystać również z transmisji na antenie Katolickiego Radia Rodzina. Szczegółowy harmonogram TUTAJ. Wideotransmisje Mszy św. (o. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 16.00 i 18.00) przeprowadzi również na swoim kanale telewizja EWTN Polska.

Polecamy również transmisje Mszy świętej z kościoła na szczycie Ślęży - on-line o godzinie 12 i 14 TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama