Nowy numer 49/2020 Archiwum

#twórczywirus czyli jak spędzacie czas w domu?

Od dziś zamknięte są wszystkie placówki opiekuńcze i edukacyjne. Zapewne wielu rodziców znalazło się w sytuacji, w której potrzebuje pomysłów co zrobić, by nie zmarnować podarowanego przez kwarantannę rodzinnego czasu. Zaczynamy akcję, w której możecie się dzielić tym, co robicie ze swoimi dziećmi.

"Koronawirusie chcesz dostać tu się".Tak radzimy sobie z siedzeniem bo #siedzimywdomu #zostanwdomu
Karol Koprukowiak Video

"Już trzeci dzień jak siedzimy rodzinnie wszyscy w domu. Zaczynamy się zaprzyjaźniać i okazuje się, że syn w tym roku zdaje maturę, córka w ubiegłym roku wyszła za mąż, a żona dwa lata temu zrobiła doktorat. Nawet są fajni..." - to wiral internetowych, który w ostatnich dniach krąży po sieci. Zabawny, ale po chwili zastanowienia możemy w nim znaleźć przesłanie na co najmniej kilkanaście najbliższych dni.

Wielokrotnie  w ostatnich dniach słyszeliśmy, że kwarantanna to nie wakacje. Szkoły proszą rodziców o pomoc w przeprowadzeniu lekcji, a nauczyciele przesyłają pomoce dydaktyczne i zadania do wykonania. Na pewno nie jest łatwo zmobilizować dzieci i młodzież do ich realizacji ( życzymy oczywiście samych sukcesów). Pozostanie jednak każdego dnia wiele czasu na wspólną zabawę i rozmowy.

Co zrobić, by dzieci i rodzice nie zwariowali z "nadmiaru" wspólnego czasu? Piszcie o swoich pomysłach, przesyłajcie zdjęcia i filmiki na wroclaw@gosc.pl, a my je udostępnimy jako wskazówki dla innych. Maila proszę zatytułować "#twórczywirus". Do przesłania filmików i większej liczby zdjęć prosimy o użycie darmowej strony www.wetransfer.com.

Prosimy, aby w opisie lub treści maila było imię i nazwisko autora. UWAGA! Przesłanie zdjęcia oznacza zgodę na publikację personaliów autora w podpisie pod fotografią /wideo /artykułem. Jeśli woleliby Państwo zostać anonimowi, proszę to wyraźnie zaznaczyć w treści. Być może powstaną również internetowe hity jak ten powyżej, czego wszystkim życzymy.

UWAGA! W treści muszą też być wszelkie wymagane zgody i oświadczenia (do skopiowania poniżej). Udział osób niepełnoletnich w inicjatywie jest możliwy tylko wtedy, gdy w przesłanym do nas mailu znajdzie się skan (zdjęcie) zgody rodzica lub prawnego opiekuna na to, by jego podopieczny wziął w niej udział - wzór poniżej. Przesłanie do nas maila jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu przez opiekuna prawnego.
************

Nadesłane materiały będziemy publikować na stronie wroclaw.gosc.pl i w mediach społecznościowych, które prowadzi redakcja bez oczekiwania na wszystkie propozycje. Informacja będzie uzupełniana, gdy będą do nas docierać kolejne materiały).

  • W przypadku osób niepełnoletnich na udział w inicjatywie zgodę musi wyrazić prawny opiekun. Prosimy, aby zgoda była załączona w postaci zdjęcia z ręcznie podpisanym oświadczeniem. Treść zgody:

    Wyrażam zgodę na udział ....imię i nazwisko...., którego jestem prawnym (-ą) opiekunem (-ką), w akcji "twórczywirus". Wyrażam również zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska pozostającego pod moją opieką dziecka w artykule prezentującym nadesłane treści.
     
  • Do treści maila należy również skopiować poniższe oświadczenia:
    1. Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media (Regulamin) i akceptuję jego warunki. Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.
    2. Oświadczam, że przesyłam filmy /zdjęcia /teksty, do których posiadam pełnię praw autorskich, a ich treść nie godzi w niczyje dobra. Zgadzam się na jego publikację w wydawnictwach należących do Instytutu Gość Media oraz w mediach społecznościowych.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama