Nowy numer 15/2020 Archiwum

Transmisja Mszy świętej z katedry wrocławskiej

We wtorek 17 marca zapraszamy na transmisję on-line Mszy świętej o 18.30 w archikatedrze wrocławskiej. Będziemy modlić się o oddalenie epidemii koronawirusa.

Przypominamy, że wciąż obowiązuje obostrzenie co do zgromadzeń maksymalnie do 50 osób. Dotyczy to także nabożeństw i liturgii.

Dajemy państwu okazję, by łączyć się duchowo i modlić się za pośrednictwem internetu. Poniżej uruchomione zostało okno z transmisją wideo.

Zachęcajcie bliskich i znajomych, łączmy się we wspólnym wołaniu do Boga w miejscu szczególnym - matce kościołów dolnośląskich.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

 • marbie
  18.03.2020 07:48
  Proszę Was o cotygodniową mszę św. dla dzieci i młodzieży szkolnej.
  doceń 0
 • marbie
  18.03.2020 07:49
  Będziemy z dziećmi łączyli się także w drodze krzyżowej.
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama