Nowy numer 23/2020 Archiwum

Ks. Adam Pawlaszczyk w Radiu Rodzina o "Gościu Niedzielnym" w czasie koronawirusa

- Podjęliśmy szereg inicjatyw polegających przede wszystkim na przeniesieniu do internetu treści, które wydajemy - przekonuje ks. Adam Pawlaszczyk, redaktor naczelny "Gościa Niedzielnego" na antenie rozgłośni archidiecezji wrocławskiej.

Sytuacja jest szczególnie trudna dla prasy katolickiej, której głównym kanałem kolportażu są kościoły. Najnowszy numer "Gościa Niedzielnego" w formie papierowej pojawi się tylko w dystrybucji świeckiej - kioskach, salonikach prasowych czy stacjach benzynowych - mówił Radiu Rodzina.

Zwrócił również uwagę, że odbiorcami treści internetowych są zwykle osoby młodsze, dlatego dziennikarze „Gościa” zachęcają, by wydrukować seniorom aktualny numer tygodnika.

Całej rozmowy można wysłuchać na antenie Radia Rodzina dziś (19 marca) o 13.10. Można jej również posłuchać w formie podcastu na www.radiorodzina.pl (kliknij TUTAJ). Polecamy serdecznie.

Kliknij poniżej i czytaj także dokładną instrukcję jak skorzystać e-wydania. UWAGA! Najnowszy numer jest dostępny dla naszych czytelników za darmo!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama