Nowy numer 22/2020 Archiwum

Spowiedź na telefon we Wrocławiu

Centrum Nowej Ewangelizacji "Don Bosco" uruchomiła dla mieszkańców Wrocławia nowe narzędzie pomocy i ewangelizacji.

Rozpoczynamy inicjatywę, która w obecnym czasie pandemii ma pomóc w dostępie do sakramentów świętych.

Każdy, kto pragnie się wyspowiadać, może zadzwonić, umówić się na spowiedź i wyspowiadać przy zachowaniu wszelkich obostrzeń sanitarnych - mówi ks. Paweł Druszcz SDB, proboszcz parafii Najświętszego Serca Jezusowego we Wrocławiu.

"Jezus call center" działa pod numerem telefonu +48 22 188 1234

W kościele akademickim przy placu Grunwaldzkim 3 sprawowana jest Eucharystia codziennie o godz. 8, 18 i 19. 

- Drodzy Młodzi! Nasi seniorzy zostawili w tym czasie wam miejsca w kościelnych ławkach. Każdego dnia możecie uczestniczyć w Eucharystii w naszym kościele, przy zachowaniu wszystkich zaleceń sanitarnych. Chciejcie z tego skorzystać! - dodaje ks. Druszcz.

Dodatkowo, codziennie trwa adoracja Najświętszego Sakramentu w godzinach od 8.30 do 18. 

- W przyszłości pragniemy, aby "Jezus call center" obok pomocy duchowej i sakramentalnej, posiadał w swojej ekipie najlepszych psychologów, terapeutów oraz osoby wykwalifikowane w swoich dziedzinach do prowadzenia rozmów na wszystkie tematy, a także bazę do prowadzenia terapii w ramach Poradni Psychologicznej - zapowiada ks. Druszcz.

Wszystkie dodatkowe informacje można znaleźć na centrumdonbosco.pl.

Spowiedź na telefon we Wrocławiu  
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • myślący
  22.03.2020 18:24
  Czy ktoś zachorował na głowę,żeby spowiadać się przez telefon albo domofon, a może jeszcze pisać grzechy na stronie internetowej z podaniem imienia i nazwiska. za komuny podobno były aparatury podsłuchowe w konfesjonałach. A teraz sami ludzie proszą się o śmieszność i problemy. sam jestem wierzącym katolikiem, ale widzę , że księża przechodzą samych siebie. To nie średniowiecze.
 • Arleta
  25.03.2020 23:19
  Przez domofon - to może przesada, ale przez telefon, w domu na klęczkach z serdecznym żalem i postanowieniem poprawy - czemu nie - w dobie zarazy koronawirusa. Jestem za, bo lepsza taka spowiedź, niż żadna, a bezpieczeństwo i dla spowiednika i dla spowiadającego się - zachowane.
  doceń 1
 • Marta
  11.04.2020 13:22
  Uwaga tu nie ma mowy o spowiedzi przez telefon, skąd taki tytuł artykułu, chodzi o umówienie się telefoniczne i przyjście, czy wyście na głowe upadli, piszecie nieprawdę.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama