Nowy numer 22/2020 Archiwum

Niedzielne transmisje Mszy św.

Przed nami kolejna niedziela, którą spędzimy w domu, a nasze uczestnictwo w Eucharystiach będzie ograniczone do transmisji radiowych, telewizyjnych i internetowych. Zebraliśmy dla was kilka źródeł tych ostatnich i podzieliliśmy godzinowo. Jest też propozycja dla dzieci. Wierzymy, że dzięki temu łatwiej zaplanujecie sobie dzień Pański.

Propozycji jest niemało. Wiele parafii w ostatnim tygodniu uruchomiło możliwość śledzenia tego, co się dzieje w kościołach online. Poniżej znajdziecie odnośniki. Szczególnie zapraszamy na Mszę św. z kazaniem dla dzieci, którą będziemy transmitować z kościoła pw. św. Michała Archanioła we Wrocławiu o 11.00. Przewodniczył jej będzie i wygłosi słowo ks. Jerzy Gonta SDB (okienko będzie dostępne poniżej ok. 10.50).

A oto pozostałe propozycje (wystarczy kliknąć w nazwę parafii i przenieść się do okienka transmisji):

Listę uzupełniamy
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama