Nowy numer 48/2020 Archiwum

Abp Józef Kupny do mieszkańców Dolnego Śląska

Zachęcam do tego, by także dzisiaj skorzystać z dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Korzystajmy z transmisji telewizyjnych, radiowych, internetowych - mówi metropolita wrocławski.

Kochani mieszkańcy Dolnego Śląska, bracia i siostry, to już druga niedziela, kiedy ze względu na epidemię nie możemy w naszych kościołach tak jak zwykle uczestniczyć w Mszy św.

Dlatego zachęcam do tego, by także dzisiaj skorzystać z dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Korzystajmy z transmisji telewizyjnych, radiowych, internetowych. Pragnę wszystkich zapewnić o mojej pamięci i modlitwie.

Tutaj, w tej w kaplicy [w pałacu arcybiskupim - przypis red.], codziennie sprawuję Mszę św. w intencji osób dotkniętych wirusem, ich bliskich, personelu medycznego, wszystkich służb sanitarnych. Modlę się za wstawiennictwem Matki Najświętszej, św. Józefa, naszych wrocławskich patronów o potrzebne nam łaski i Boże miłosierdzie.

Abp Józef Kupny do mieszkańców Dolnego Śląska   Arcybiskup modli się codziennie w swojej kaplicy za ludzi chorych; tych, którzy się nimi opiekują, a także za pracowników służby zdrowia oraz służb odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo. WKS

 

Abp Józef Kupny do mieszkańców Dolnego Śląska   Abp Józef Kupny do mieszkańców Dolnego Śląska  

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama