Nowy numer 49/2022 Archiwum

Ruszamy z akcją "Podziel się modlitwą"

W tym trudnym i wyjątkowym okresie warto dać świadectwo swojej wiary. Nie możemy tego zrobić poprzez frekwencję w kościołach, dlatego zachęcamy do przesyłania nam zdjęć z domów!

Epidemia znacząco wpłynęła na nasze praktyki religijne, ale wciąż możemy pokazać, że ufamy Bogu i jesteśmy blisko Niego.

Zachęcamy do podjęcia akcji "Podziel się modlitwą". Wyślijcie do nas zdjęcia, jak się modlicie w domu wspólnie, rodzinnie, a może także w samotności, ale w duchowej łączności z Kościołem. Może z piątkowej Drogi Krzyżowej, może przy transmisji z niedzielnej Eucharystii?

Fotografie można przysyłać na adres wroclaw@gosc.pl, a w temacie maila wpiszcie "Świadectwo - modlitwa". Stworzymy na naszej stronie galerię zdjęć, która będzie świadectwem naszego trwania przy Bogu. 

  • W przypadku osób niepełnoletnich na udział w inicjatywie zgodę musi wyrazić prawny opiekun. Prosimy, aby zgoda była załączona w postaci zdjęcia z ręcznie podpisanym oświadczeniem. Treść zgody:

    Wyrażam zgodę na udział ....imię i nazwisko...., którego jestem prawnym (-ą) opiekunem (-ką), w akcji "Podziel się modlitwą". Wyrażam również zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska pozostającego pod moją opieką dziecka w artykule prezentującym nadesłane treści.
     
  • Do treści maila należy również skopiować poniższe oświadczenia:
    1. Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media (Regulamin) i akceptuję jego warunki. Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.
    2. Oświadczam, że przesyłam zdjęcia, do których posiadam pełnię praw autorskich, a ich treść nie godzi w niczyje dobra. Zgadzam się na jego publikację w wydawnictwach należących do Instytutu Gość Media oraz w mediach społecznościowych.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy