Nowy numer 23/2020 Archiwum

Niedzielne Msze św. live

Podobnie jak w ubiegłym tygodniu prezentujemy zestawienie transmisji online, które są realizowane w wybranych parafiach archidiecezji wrocławskiej. Szczególnie zapraszamy na 10.00 na Eucharystię z nauką rekolekcyjną, którą wygłosi bp Jacek Kiciński, oraz na Mszę św. dla dzieci o 11.00.

Naszą główną propozycją jest Msza św. (o 10.00) rozpoczynająca rekolekcje "Odnowić w sobie łaskę wiary". Wygłosi je dla nas bp Jacek Kiciński. Śledzić je będzie można wyłącznie za pośrednictwem Radia Rodzina (audio) oraz poprzez stronę wroclaw.gosc.pl (wideo). Zapraszamy również w kolejne dni. Program można znaleźć TUTAJ.

Natomiast o 11.00 rozpoczniemy, podobnie jak w ubiegłym tygodniu, transmisję Mszy św. z kazaniem dla dzieci z kościoła pw. św. Michała Archanioła na wrocławskim Ołbinie. Przewodniczył jej będzie i wygłosi słowo ks. Jerzy Gonta SDB (okienko będzie dostępne poniżej ok. 10.50). Oglądaj TUTAJ.

A oto pozostałe propozycje (wystarczy kliknąć w nazwę parafii i przenieść się do okienka transmisji):

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama