Nowy numer 3/2021 Archiwum

Wielkanoc. Morze pisanek w schronisku św. Brata Alberta

W Schronisku dla Bezdomnych Kobiet św. Brata Alberta - a dokładniej na podwórzu przed nim - rozpoczął się kiermasz wielkanocny.

Na sztalugach wystawione są pisanki i donice zdobione metodą decoupage w schroniskowej pracowni. Zainteresowanie jest spore (choć oczywiście ludzie podchodzą pojedynczo, zachowując zasady bezpieczeństwa).

- Odezwało się do nas mnóstwo osób. Spotkałyśmy się z wieloma dowodami życzliwości, z wielką serdecznością, co w obecnej sytuacji jest bardzo ważne, pomaga przetrwać różne trudności - mówi Łucja Dobrowolska, kierownik schroniska. - Mnóstwo osób prosiło o przesłanie pocztą jajek, ale nie damy rady spełnić wszystkich tych próśb (pocztą przesyłamy większe zamówienia).

Kiermasz potrwa aż do Wielkiego Czwartku, każdego dnia można kupować wielkanocne ozdoby od 10.00 do 18.00. Schronisko znajduje się przy ul. Strzegomskiej 9 we Wrocławiu (wejście przy ul. Stacyjnej).

Wielkanoc. Morze pisanek w schronisku św. Brata Alberta   Wielkanoc. Morze pisanek w schronisku św. Brata Alberta   Wiosenno-wielkanocne donice. Archiwum schroniska

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama