Nowy numer 2/2021 Archiwum

Pokaż nam i innym swoją palmę

Wyślij do nas zdjęcie swojej palmy. Pokażemy w "Gościu" nasze wspólne świętowanie Niedzieli Palmowej. Stworzymy specjalną galerię z fotografiami.

Nie możemy tej wyjątkowej niedzieli w roku spędzić wspólnie na żywo, ale możemy się łączyć duchowo i pokazać, że świętujemy ten wyjątkowy czas, kiedy Jezus wjeżdża uroczyście na osiołku do Jerozolimy.

Od razu zaznaczmy: nie trzeba mieć profesjonalnego aparatu fotograficznego - wystarczy telefon komórkowy. Na zdjęcia waszych palm czekamy pod adresem: wroclaw@gosc.pl. W tytule wiadomości należy wpisać "palma". Natomiast w treści - imię i nazwisko autora zdjęcia, którego podpiszemy w galerii.

  • W przypadku osób niepełnoletnich na udział w inicjatywie zgodę musi wyrazić prawny opiekun. Prosimy, aby zgoda była załączona w postaci zdjęcia z ręcznie podpisanym oświadczeniem. Treść zgody:
    Wyrażam zgodę na udział... (imię i nazwisko), którego jestem prawnym(-ą) opiekunem(-ką), w akcji "Palma". Wyrażam również zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska pozostającego pod moją opieką dziecka w artykule prezentującym nadesłane treści.
     
  • Do treści maila należy również skopiować poniższe oświadczenia:
    1. Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media (Regulamin) i akceptuję jego warunki. Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.
    2. Oświadczam, że przesyłam zdjęcia, do których posiadam pełnię praw autorskich, a ich treść nie godzi w niczyje dobra. Zgadzam się na jego publikację w wydawnictwach należących do Instytutu Gość Media oraz w mediach społecznościowych.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama