Nowy numer 23/2020 Archiwum

Wielki Tydzień. Katedra wrocławska online

Można już duchowo łączyć się z nabożeństwami sprawowanymi w katedrze wrocławskiej poprzez parafialny kanał YouTube.

Dziękujemy wszystkim subskrybentom. W ciągu 24 godzin uzyskaliśmy ponad 2 tysiące subskrypcji - mówi proboszcz parafii ks. Paweł Cembrowicz.

Katedralny kanał znajduje się tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=r3GrbNTkgPU.

Na pasku znajdziesz szczegółowy program obchodów Wielkiego Tygodnia. Transmisje z Triduum Paschalnego zostaną przygotowane wspólnie przez parafię katedralną i wrocławską redakcję "Gościa Niedzielnego": Wielki Czwartek - Msza Wieczerzy Pańskiej o 18.30; w Wielki Piątek - Liturgia Męki Pańskiej o 18.30; Wigilia Paschalna o 20.30.

Na stronie "Gościa" zostaną udostępnione także inne nabożeństwa z katedry, m.in. nabożeństwo pokutne słowa Bożego (z aktem żalu doskonałego), odprawione w Wielką Środę przed wieczorną modlitwą różańcową o 20.00.

W trakcie Triduum Paschalnego będzie się można włączyć także w liturgię godzin: Wielki Czwartek - godzina czytań o 23.00, Wielki Piątek - jutrznia o 8.30, modlitwa w ciągu dnia - o 12.00, godzina czytań - o 23.00, Wielka Sobota - jutrznia o 8.30, modlitwa w ciągu dnia - 12.00.

W dni powszednie w katedrze trwa adoracja Najświętszego Sakramentu od 10.00 do 18.00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama