Nowy numer 3/2021 Archiwum

"Koszyczek 2020" i przedświąteczna radość

Wielka Sobota to czas zadumy nad śmiercią jako tajemnicą zbawienia, ale również radosnego przygotowania do Wielkanocy. Co prawda nie pójdziemy jak co roku poświęcić pokarmów do kościoła, ale zapewne koszyczki z zawartością zostaną udekorowane jak zwykle. Pokażcie je nam i naszym czytelnikom. Miło będzie zobaczyć również wszystkich domowników.

Zachęcamy was do radości z tego, co mamy. A przecież mamy siebie nawzajem w domach.

Rodzinne przygotowania do "święconki" możemy spuentować wspólnym zdjęciem i... przesłać je do nas na adres wroclaw@gosc.pl. Maila proszę zatytułować "Koszyczek 2020" a w treści napisać imię i nazwisko autora (lub adnotację, że mamy takiej informacji nie publikować).

Chcielibyśmy, aby oprócz zawartości naszych koszyczków na zdjęciach znalazły się całe rodziny. Wierzymy, że te uśmiechy, które zobaczymy, będą czymś zaraźliwym (w przeciwieństwie do koronawirusa) dla wszystkich oglądających.

Na wasze zdjęcia czekamy do ok. 17.00 w Wielką Sobotę.

Zapoznaj się z poniższymi przepisami. Wysłanie do nas maila oznacza zgodę na ich treść.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach ("My"), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07.Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, który jest dostępny pod adresem e-mail: rodo@igomedia.pl.Posługujemy się danymi na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Państwem (co może wynikać również z formalnie wiążących nas ustaleń i współpracy).

Dane przechowujemy przez okres związany z prowadzeniem ww. komunikacji lub wyczerpaniem jej celów.Odbiorcami danych są firmy obsługujące nas w ramach usług teleinformatycznych itp. W razie takiej konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie. Podanie danych jest konieczne ze względu na ww. cel. Brak ich podania uniemożliwi realizowanie tego celu.

Przesłanie materiału jest równoznaczne ze zgodą na jego bezpłatne upublicznienie w mediach wydawanych przez Instytut Gość Media.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama